شقق 60 متر للبيع في الغردقة, صفحة 19

2,790 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬١٨٤٬٩٢٥ جنيه

    ستوديو 54م جاهز يطل علي البحر بتقسيط 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٦٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٢٤١ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 50 متر مربع استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و حمام سباحه|منتجع حياة, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    ستوديو بتيراس خاص بالممشي بخطة سداد 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    شقه 59م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه والبحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من سينزو مول 53م بجاردن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اسكن واستثمر باعلي عائد تاجيري في موقع مميز جدا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53م أرضي بحديقة توفرلك الراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استديو 38م بالقرب من الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٥٩٬٥٢٠ جنيه

    وحدة 52م باطلالة مسبح خطوات من الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    الان فرصه استثماريه مميزه استوديو 57 متر في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    حقق حلمك من سكن راقي واستثمار مميز في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٤١٬٨٠٠ جنيه

    شقة 55م مساحة عملية وسعر مناسب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٥٦٠ جنيه

    56م دور أول فيو مسبح عيش الرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٤١٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مكان مطلوب 55م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 55 م في مجاويش فرصة استثمارية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 60م باطلالة جبلية فريدة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 59م في قلب الهضبة.

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 46م في Blue Crest بموقع هادي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 55 م باطلالة حمام سباحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 60م في موقع مميز قريب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدة للبيع بسعر مغري علي الهضبة 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استديو مناسب للاستثمار الذكي 55م باطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م مع حمامات سباحة متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع