شقق 50 متر للبيع في الغردقة, صفحة 19

1,268 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري بإطلالة ممشى ومسبح | فرصة ذهبي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 35 متر يطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    عيش أو استثمر في موقع استراتيجي بمنطقة الكوثر،

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو | مفروشة بالكامل | فيراندا

    Good Vibe Homes logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م في مارك بداية ذكية للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50م في مارك استمتع بحياة بسيطة وراقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع في الكوثر امام مطار الغردقه!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٩٠٬٠٨٠ جنيه

    استوديو 32متر تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Hayat Beach Resort – شاليه بمشاهدة البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح وإطلالة على لاجونا

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 32متر تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو فاخر بإطلالة جانبية على البحر – لاجونا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 35 متر مربع مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٤٩٬٩٨١ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام في فلورنزا خمسين –عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 37 متر مربع في الاحياء مقدم15%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 48م في بلاتنيوم بداية قوية للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٢٠٠ جنيه

    48م في بلاتنيوم فرصة مش بتتكرر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حمام سباحة وهدوء لا مثيل له

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 45م في Blue Crest مساحة صغيرة بإحساس راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بسعر مميز ومقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٠٠ جنيه

    استوديو 43 متر بحديقة خاصة 31 متر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 35 متر مربع في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع