شقق 50 متر للبيع في الغردقة, صفحة 17

1,268 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع امام مطار الغردقه الدولي بالكوثر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بانورامية على البحر | ستوريا

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مقدم 20% وتقسيط يصل لـ5 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale in Tiba Plaza

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    استوديو 49متر pool view فىFlorenzaKhamsin بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠١٬٥٤٣ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة 11 متر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م بحديقة خاصة في لاجونا بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Riva Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    Studio with private garden Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٨١٬٤٩٣ جنيه

    استوديو 49م² بموقع مميز بقلب الغردقة تقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic view studio for sale in hotel's resort

    My Real Estate logo image

    صن جات ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي امام مطار الغردقه!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة بإطلالة حمام سباحة في إنتر الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٧٩٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو 45م بموقع مميز بالممشي بتقسيط يصل 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠١٬٣٥٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٤٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بالاحياء بخصم 25%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٩٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 32م |علي الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool & Sea View Studio For Living and Investment

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٢٦٬٩٦٠ جنيه

    Hurghada Heights فى الممشي السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 44م بإطلالة بحر أمامية مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 46م عملي بإضاءة طبيعية وتصميم مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 33م صغير وعملي مناسب للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48م في موقع مميز قدام مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48م فرصة سكن واستثمار قريب من كارفور

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م في موقع حيوي قدام مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع