شقق 180 متر للبيع في الغردقة, صفحة 44

9,992 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٣٬٨٩٣٬٦٦٧ جنيه

    Atlantis Resort فى طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 54 متر مربع في سهل حشيش

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٥٬٤٧٥ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم – إطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٩٢٤٬٥٤٧ جنيه

    شقة غرفة 104م أطلانتس | إطلالة حمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١١٦٬٢٦٣ جنيه

    Florenza Khamsin بطريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف-أطلاله مزدوجه شارع وحمام السباحه-قسط36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم – إطلالة جبلية (الدور الثاني)

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٦٧٬١٠٨ جنيه

    استوديو بعقد أخضر مسجل في موقع مميز جدًا /جاهز

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة مميزة في قلب الغردقة

    Utopia logo image

    شارع النصر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬١٧٥ جنيه

    ستوديو فندقي | مقدم 30٪ بشاطئ خاص ومارينا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قل سعر لشقة غرفتين بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه غرفه متشطبه دايركت على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو بالغردقه|مقدم 20% وتقسيط على 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل على لاجون دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة واحدة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة واحدة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف على لاجون-متشطب-5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه دايركت على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع قريب للشاطئ بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة مباشرة على البحر ولاجون مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع