شقق 180 متر للبيع في الغردقة, صفحة 19

9,999 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م الكوثر القديم تشطيب كامل استلام شهر اغسطس

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٤٢٥٬١٠٠ جنيه

    ون7 مجاويش – غرفتين نوم بأسلوب حياة المنتجعات

    متصدر

    Homes Bay logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الكوثر: موقع مثالي بأفضل سعر استثماري

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 58م "Pool View" بالتقسيط في قلب الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    وحدة 65 متر للبيع بسعر مميز في Florenza - الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر أقل بخصم كاش 25% ومتشطبه

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٨٨٬٩٢٢ جنيه

    شقة جاهزة للاستثمار داخل Florenza Residence

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٤٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع Ibiza – فرصة استثمارية واعدة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو إطلالة مسبح - تقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في مشروع Ibiza الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    شقة غرفتين في مشروع Ibiza الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو على الممشى والبسين بالتقسيط

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مشروع Ibiza الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سهل حشيش بمقدم 0% وقسط على 6 سنين

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٢٤٠ جنيه

    شقة 2 أوضة للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو57 متر على البحر للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٢٥٠ جنيه

    شقة بڤيو بحر غرفتين الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment in prestigious location in Tawaya

    Beyoot logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | ويست جولف

    Good Vibe Homes logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر وبسين في الغردقة.. قسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٤٬١٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في Long Beach الغردقة بمقدم 25%

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٦٨٬٠٢٦ جنيه

    شقة للبيع في Long Beach مع أفضل أنظمة التقسيط

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٨٬٨١٩ جنيه

    شقة بفيو حمام سباحة – منطقة مجاويش

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي تشطيب كامل مكادينا رأس سوما بمقدم ٥٪

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع