شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 48

7,818 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 75 م² بتصميم أنيق وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 41 م² بجوار المارينا وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠١٣٬٩٥٢ جنيه

    احجز غرفة 82 م² واستمتع باللاجون الطبيعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٦٬٠٨٧ جنيه

    بتدور علي سكن راقي ومميز واستثمار قوي في تمارايا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٨٥ جنيه

    احجز غرفتين 95 م² وسط أفضل مناطق الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠١٣٬٩٥٢ جنيه

    احجز غرفة 82 م² بإطلالة البحر داخل كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    امتلك غرفة 97 م² في سهل حشيش بموقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² في سهل حشيش بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٨٥ جنيه

    امتلك غرفتين 95 م² بمساحات مدروسة وتصميم فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    امتلك غرفة 97 م² بتصميم عصري ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠١٣٬٩٥٢ جنيه

    استثمر غرفة 82 م² بجوار الشاطئ بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² بتصميم عصري ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 77 م² مع جاردن خاص وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² بجوار Old Town وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 80 م² بإطلالة مساحات خضرا ومساحات مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 80 م² بعائد مضمون وإدارة فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² بإطلالة داخل Red Hills

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م² على بعد دقائق من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 71 م² في سهل حشيش وهدوء راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 80 م² داخل مجتمع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي في منطقة الكوثر بمقدم 25%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط على سنتين ونص وامتلك استوديو بفيو مزدوج

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح: موقع متميز في الكوثر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى شارع البولينج شقه غرفتين ببلكونه وحمام سب

    Hurghada View Real Estate logo image

    شارع البولينج, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد اخضر - شاطي خاص - سي فيو - الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع