شقق 180 متر للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 50

1,242 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بسعر 25 الف للمتر كمبوند sol in

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند VIDA – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    الرايات ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع في كمبوند جيران – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع بكمبوند اكسورا – طريق زويل مباشرة

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في أرقي مناطق المربع الدهبي داخل Address Home

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بحدائق اكتوبر148م 3غرف نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بحدائق اكتوبر بجوار حي الاشجار

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةارضي بجاردن110م وجنينة40م حدائق اكتوبر كومباوند

    My Home logo image

    بيت المصرية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% واستلم وحدتك فى كمبوند حدائق اكتوبر

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الترا سوبر لوكس حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع حدائق اكتوبر كومبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس 3 غرف حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى كمبوند Beta فى حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند روك ايدين حدائق اكتوبراستلام فورى

    Abrag Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة خاصة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رحاب أكتوب سيتي - دور خامس بالرووف ( بنتهاوس )

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند جرين تاون فى حدائق اكتوبر من المالك مباشرة

    الروضة logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع