شقق 180 متر للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 46

1,242 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في شارع النوادي اكتوبر حيث الرقي شقة 140م صافي

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوى و ارقى كمبوند في حدائق اكتوبر بمقدم 250الف

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحرى على اويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في كمباوند طبيعة اقساط 10 سنين

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في كمبوند جرين جاردنز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جرين جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 112م في قلب حدائق اكتوبر بقسط شهري 24الف

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحدائق اكتوبر بمقدم340الف قسط ل 9سنين

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٤٠٥ جنيه

    شقتك 149م فحدائق اكتوبر بمقدم اقل من 300الف

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٨٤٬٩٧٥ جنيه

    بمقدم150الف فقط امتلك شقه فحدائق اكتوبر 98م

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٧٣٬٠٠٥ جنيه

    شقه للبيع 155م بحدائق اكتوبربمقدم 200الف نص تشطيب

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنه ونص شقه في الحدائق بمقدم 300الف

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م نص تشطيب فحدائق اكتوبر بمقدم200الف

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م نص تشطيب فحدائق اكتوبر بمقدم174 الف

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكموند بحدائق اكتوبر تقسيط علي 9 سنين

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكموند بحدائق اكتوبر تقسيط علي 9 سنين

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في المربع الذهبي علي ميدان اميز لوكيشن قسط سنتين

    M.H. Group logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 151م 3غرف +حديقة 129م قرب مول مصر +قسط

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس لقطه استلام فوري بجوار الاهرامات بريم لوكشن

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند في حدائق اكتوبر استلام سنه

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٧٣٬٠٠٥ جنيه

    شقتك155م في حدائق اكتوبر وبمقدم400الف وقسط ل10سنين

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع