شقق 100 متر للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 3

102 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينة الرحاب – المرحلة الخامسة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجله جاردنز/ حدائق اكتوبر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك84م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك58م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيتا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥١٧٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بيتا ريذيدانس

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سمارت بتصميم يوناني في حدائق اكتوبر

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة83م ب10%مقدم وتقسيط10سنوات بحدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه دجله جاردنز حدائق اكتوبر

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى افضل موقع بكمبوند متكامل فى اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز ارضي بجاردن

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كمبوند كنز

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل وجاهزة للاستلام، اكتوبر

    Catchers investment logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك بنظام تقسيط وسعر ممتاز بالمربع الذهبى

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Pro Master Real estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لحجز شقتك بسعر مميز فى افضل موقع فى اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك بافضل سعر فى افضل موقع فى حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة