شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 55

1,703 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في باديه بمقدم 1.5% فقط قسط علي 12 سنه

    GCR Developments logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل سوديك موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفة واحدة 80م بنيو زايد ارضى بجاردن

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 6% امتلك شقتك و قسط الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند زد الشيخ زايد استلام فوري

    Jedar Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 1bed فى ابراج ايون لسرعه البيع invest#

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة في بادية استوديو بالتقسيط علي 6 سنين

    Aqar Misr logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد تشطيب كامل

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن متشطبة بالتكيفات في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 100م غرفتين بالتقسيط علي10Y

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شقة فاخرة في Dejoya زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزايد ٨٤ متر دور أرضي شارع الخمسين

    IHouse development logo image

    شارع 12, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 6% امتلك شقتك و قسط الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة متشطبة بالكامل-استلام 2026-اقل مقدم

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي نصف تشطيب 2غرف حديقة خاصة 60 في او ويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس تشطيب كامل في كارميل سوديك ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 6% امتلك شقتك و قسط الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ نوم 190 متر متشطبة في اويست مرحلة كلوب يارد

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 250م للبيع متشطب استلام فوري مرحلة وايت

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق المهندسين لوكيشن مميز

    The Avenue Properties logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اعلى فيو فى زايد استوديو للبيع زيد ويست اميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند كيان 90م 6 اكتوبر تكملة اقساط .

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوويست كلوب يارد

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع