شقق 70 متر للبيع في الجيزة, صفحة 9

630 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح في دريم لاند

    RE/MAX Everest logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو ريسيل في زد ويست بفيو وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري موقع مميز ف كيان و اقساط 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم باركس 50م مفروش بالكامل

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٧٧٬٢٦٧ جنيه

    شقة ف بالم هيلز اكتوبر مطلة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالتكيفات للبيع في زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زد ويست | مدينة ذكية

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد تقسيط علـى10سنين بمقدم 500 ألف

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيج ريزيدنس – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه بنفسه | زيد ويست

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استثمارك الذكي يبدأ من هنا

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في باديه بالم هيلز متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو برووف للبيع في بالم باركس 55م مفروشه

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في كمبوند بالم باركس 50م مفروش

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بارك في زد ويست متشطب بالكامل

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع في المستقبل فيو مفتوح

    Master Key logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك الشيخ زايد بسعر مغري

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 160م متشطبة بالكامل وجاهزة للاستلام

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع فى مدينه ٦ اكتوبر الحي

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي 13 – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي الثالث – المجاورة الثالثة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بجاردن بهايد بارك بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي 13 – الشيخ زايد 70متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة