شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 94

19,091 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133 م للبيع الشيخ زايد بسعر متر 34 الف واقساط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76 م للبيع بقمدم 10% واقساط علي 10 سنين

    متصدر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100 م للبيع ف الشيخ زايد بسعر متر 34 الف اقساط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو مباشر علي البحيرات الكبيره

    Roots Development logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 10 سنين في 158م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٥٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات 100 متر فيو مفتوح

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" في الحي الثالث – جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شقه للبيع علي 10 سنين في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م + ناني في سولانا بقسط 10 سنوات مقدم 580

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود وحدتك متشطبة بالكامل اقساط تصل الي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان قسط سنوي 800 الف في الشيخ زايد 147م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 172م استلام فوري فيومفتوح موقع مميز

    Bright logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع