شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 82

19,091 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالقرب من الخمايل

    The Polygon logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 5%مقدم ع 10سنوات جنب اليجريا

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بافضل لوكيشن بنيو زايد قسط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف Terrace برايم لوكيشن استلام سنتين قسط علي10س

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد خالصه كل الاقساط

    Master Key logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م دور 2 للبيع في عمارات الإعلام في العجوزه

    شارع الاعلام, العجوزة, الجيزة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس 130م سوبر لوكس

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي السابع بالعفش والاجهزه

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا بموقع متميز بالمريوطية فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع اجياد مكه, منشأة البكاري, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقمار مقدم5% وخصم بيوصل ل 25%وقسط ع12سنة

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين مع بالم هيلز بمقدم 5% وقسط على 8س

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف دايركت على الواحات باقل سعر وخصم 10%

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه 260 متر في الخمايل

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر للبيع في بالم باركس استلام فوري

    I-Move logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بكمبوند بالم باركس , بالم هيلز 133م

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩١٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر ف افضل مشاريع نيو زايد على10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٦٠٠ جنيه

    شقه 82م غرفتين باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٤٠٬٤٨٠ جنيه

    شقة مميزه ف فاي سوديك استلام فوري وتقسيط ع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م متشطبه فى قلب الشيخ زايد بمقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع