شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 61

19,091 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م برايم لوكيشن استلام فوري باقل سعرف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بالتكيفات بالتقسيط ف ميوقع مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -3غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين+ تراس كبير جولز اقل سعر استلام فوري ومتشطبة

    Evergreen Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٨٥٬٢٩٩ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد اقل من سعر الشركة قسط على 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣١٬٧٥٦ جنيه

    شقه 86م 1 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    متصدر

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م 3 غرف تقسيط 10 سنين موقع مميز سعر قوي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٢٢٬٦٥٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م بمقدم 670الف واول قسط بعد 6 شهور ع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم 5% واقساط على 12 سنه لوكيشين مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 100م اقل مقدم و اقساط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن جاهزه للسكن بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2 غرف متشطب استلام فوري

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف اي سيتي اكتوبر 165م برايم لوكيشن تقسيط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م استلام فورى فى او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥١٬١٦٤ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد PSR اقل من سعر الشركة ع 6 سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    140م²ريسيل استلام شهور صف اول ع اللاجون في مرافيل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م مميزه اوبن فيو في كيان تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز بأقل سعر في سولانا ويست اورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز مطله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع