شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 355

19,323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ارضي بحديقة بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٣٬٤٠٠ جنيه

    شقةمميزة 109م 2 غرف للبيع في كمبوند أشجار سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣١٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٦٠٬٣٤٥ جنيه

    شقة للبيع 170م اكتوبر (Mountain View I-City).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن اوبن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متبقي عليها اقل اقساط ريسيل من المالك بموقع مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل | 3 غرف نوم | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | أقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في VYE | جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129 م مميزة للبيع زد بارك الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى 3 غرف- كورنر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Apartment in 40west Sodic west

    Adagio Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٧٤٬٧٥٢ جنيه

    شقة بدون أوفر برايس في بادية | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٦٬٥٧٨ جنيه

    شقه مميزه جدا على شارع زويل تانى نمره من الواحات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بخصم للكاش 35 % مساحه 154م 3 غرف موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن في VYE | إعادة بيع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في اقل من سنه

    Pro Master Real estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك135م ب10% مقدم وتقسيط8 سنوات بالشيخ زايد جدا

    Vida Solutions logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعه 123 ع شارع البوابه الرئيسيه فيو بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٦٥٬٤٠٠ جنيه

    امتلك78م ب10% مقدم وتقسيط8 سنوات بالشيخ زايد جدا

    Vida Solutions logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام بوابة حورس 90متر منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في VYE | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع