شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 348

19,323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٧٥٣ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتى 2031 بأقل مقدم متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م متشطبة بالكامل في Palm Hills October

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٧٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام مبكر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من السوق بالتقسيط في الخمائل

    Driven Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في هايد بارك جاردن ليكس

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في زايد بنظام التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند الجومان – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارقى اماكن حدائق الاهرام منطقة ( ب ) فيلا145متر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٤٧٬٧٦٣ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع بأقل مقدم وتقسيط حتي 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن بحري استلام فوري في اكتوبر بلازا سوديك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى زايد القديمه بمقدم 510 الف

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم وقسط للبيع بأقل سعر في الماركت بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن تشطيب فندقى 3غرف نوم بسعر لن يتكرر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى زايد القديمه اقل مقدم385الف

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٢٬٣٤٨ جنيه

    شقة بحرى موقع مميز و على اقساط حتي 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فى كمبوند كيان بدر الدين فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكنوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب للبيع بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الكونتنال في الشيخ زايد

    Niche Investments logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٠٩٬٤٩٤ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع باقل مقدم واقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٨٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقة متشطبة بجوار الجريا الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميدان أنس بن مالك 3 غرف و2 حمام

    Royal Home logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٢٦٢ جنيه

    لوفت فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن تشطيب فندقى3 غرف نوم بسعر لن يتكرر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١٨١ جنيه/متر مربع