شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 328

19,323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في زيد ويست ريسيل جاهزة للسكن السعر كاش

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل كاش في الماركت - جاهزة للسكن

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت - أفضل ڤيو -كورنر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تمايا بالشيخ زايد بسعر لقطة

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من تطوير مصر للبيع متشطب في الشيخ زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات فيو مميز استلام فورى اقساط10س

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن - أفضل سعر ـ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٩٢ م بموقع مميز _ سعر اقل _ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ـ لوكيشن مميز - إستلام فوري

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٣٧٠ جنيه

    شقة للبيع في تولوا – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ـ لوكيشن مميز - إستلام فوري

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تولوا – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Afurnished apartment for sale Nice view ; Giza

    الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر -احسن لوكيشن

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل على النيل مباشرة بماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الشيخ زايد روايه شارع النزهه مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر صافي للبيع واجهة مباشرة على شارع الخزان

    Vida Solutions logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٧٣٬٧٢١ جنيه

    شقة 178م بسعر لقطة وفيو مميز في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس -إستلام فوري - تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٧٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن - أفضل سعر ـ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيو ليك - اقل سعر -جاهزه للاستلام

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٤٦٨ جنيه

    شقه 99م سكاي هاوس استلام فوري كومباوند سنترال بارك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تمايا في قلب الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر- احسن لوكيشن

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع