شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 279

19,323 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز وسعر مغري في زيد بارك سايد زايد

    Guides Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق المهندسين – قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 170 بالتقسيط -مرحلة اللاجون

    Emtdad Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالتكيفات

    Guides Real Estate logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات زايد القديمه برايم

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م للبيع في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٨٩٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع في px لوكشن مميز داخل المشروع

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بجوار نيو جيزه من انيرشيا بسعر لقطه

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 2 bedrooms prime location

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر جانبي بحدائق الاهرام اول سكن سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬١٥٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سولين حدائق اكتوبر تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد الشيخ زايد | دور 8 | تشطيب كامل بالتك

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٣١٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة للبيع في كمبوند تيراس – الشيخ زايد

    Crafters Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٢٬٤٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفة واحدة بفيلدج ويست الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 115 متر باميز لوكيشن ف الكمبوند متشطبة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح لكمبوند The Hillage الشيخ زايد متشطبة 5%

    Vida Solutions logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل ارضي بجاردن فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م² للبيع-زد تاورز الشيخ زايد غرفتين + مربيه

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وأفضل فيو شقة 3غرف متشطبة بالتكييف والمطبخ

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كمبوند فيلدج ويست فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق المهندسين – قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند باديه بالم هيلز نصف تشطيب

    Guides Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل مرحله الهضبه الدور الاول

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع