شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 254

19,323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للعرسان خلفي ببلكونة مميزة 135 متر

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 20% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكلمة اقساط استلام فورى بجديقه خاصه فيو مميز

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى فيو مميز مفتوح استلام فورى وتكلمه اقساط

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بحرى دور تانى فيو مفتوح لاند سكيب

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ذا هيليدج بجوار اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٦٧٬٢٠٠ جنيه

    144م اندلسى بيتا ريزيدانس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بحديقه خاصه واقساط وفيو مميز

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زد ويست الشيخ زايد تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة بلوكيشن مميز في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فاي سوديك باقل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ابراج زيد متشطبه بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥١٬١٩٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام الفوري بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف -استلام فورى-كورنر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فريد - موقع مميز - اطلالة جميلة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى كارمل بجانب ذا إستيتس وبيفرلى

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    وحدة149م بيتا ريزيدانس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في أبراج زد قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باحسن سعر في بادية بالم هيلز شقه 3 غرف ,ناني للبيع

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع