شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 237

19,205 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالجاردن بموقع مميز في او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل في azha بموقع مميز بمقدم 5 %

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقة بحديقة كاملة التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر شقه في باديه متشطبه و جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ڤاي | سوديك اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بالشيخ زايد متشطبة للبيع تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق + أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 159م جاهزة للاستلام 3 غرف بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رسيل للبيع داخل Badya Palm Hills متشطبه

    New Casa Real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحله جديد في مارفيل آخر وحدة بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن في فيلدج ويست قرب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٣٧٬٦٤٦ جنيه

    شقه مع حديقة للبيع بأقل مقدم واقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في Azha موقع مميز جداً تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٨٬٨٣٩ جنيه

    شقه بأقل مقدم و باقساط حتى 2031، متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع