شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 163

19,205 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور سادس ستوديو للبيع في زد ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    – شقة مميزة للبيع في Zayed Regency

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشباب 90م تقسيط على 42 شهر خطوات للبوابة

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٨٬٣٥٤ جنيه

    بيتك بخصم 39% لفترةمحدودة مع اقساط حتي 12 سنة

    Realm Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالكامل مع تكيفات زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات , جنب كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة98م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى 15سنة

    Vida Solutions logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا ارخص شقه 3 غرف باطلاله لمساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفتين للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 140م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة116م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى15سنة

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالحى السابع الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3 غرف في كايرو جيت، أقساط متبقية

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب6اكتوبر مساحة 120م موقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقة في جولز امام ماونتن فيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم وقسط عقد قديم٢٠٢٢ بارك فيو في زيد ويست

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع