شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 132

19,205 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٣٣٬٨٩٠ جنيه

    استلام خلال سنه - شقه فاخره+التكييفات تقسيط 9 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٣١٬٢٢٠ جنيه

    شقه للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز فيو على لاند سكيب فيO west

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٤٬٦٥٢ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 345 شقتين للبيع في السياحيه ا كل سنه وحضرتك ب

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند النرجس توسعات الشماليةأكتوبر

    شارع جمال عبد الناصر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في اكتوبر

    Pyramids for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بهرم سيتي A4دور اول بالمطبخ والتكيف

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند في جراند سيتي مدخل كهرباء

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٦٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب بلتكيفات و المطبخ استلام خلال س

    Roots Development logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 150م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بأميز كمبوندات حدائق اكتوبر بمقدم ١٥٪‏ استلام فوري

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 150م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة غرفة واحدة في ZED | تشطيب فاخر

    The Choice For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٢٩٬٨٠١ جنيه

    شقه لوفت متشطبة للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن مميزة – ADDRESS HOME زويل مباشر

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند جراند سيتي علي طارق الواحات

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند إشراقة – سعر مميز

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع (كمبوندنيو جيزة) 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع كنز كمبوند

    Revalo Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    كود 353 شقه للبيع السياحيه ا حدائق اكتوبر 3غرف و

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع