شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 115

19,091 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند ويست ليفز

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥١٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في زايد في ابراج ساويرس قسط10سنين

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر شقة متشطبة غرفتين في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز ع طريق الصحراوي مباشر استلام فوري

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك180م كمبوندجريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز في زد ويست

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م في Skyla بمقدم 470 الف وتقسيط حتى 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 159م للبيع أستلام فوري في سوديك زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع امتيازات محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالحي الثاني

    الحصري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في باديا بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 145م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في باديا بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للبيع في مارفيل مراسم

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣١٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين متشطبة بالتكيفات في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ويست ليفز | إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند ويست ليفز

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 180م اقساط علي10سنوات

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول سكن تشطيب سوبر لوكس في زيد بارك

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٥٥٬٧٨٠ جنيه

    شقه فاخره جاهزه للاستلام فوري بأقل مقدم على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٢٣٬٠٩٠ جنيه

    للاستلام الفوري شقه كورنر فاخره بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع