شقق 130 متر للبيع في القطامية بمدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

518 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دائري المعادي كمبوند قطامية جيت مميزه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه في قطامية جيت بالقرب من التجمع

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م على حمام السباحه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في كمبوند وان قطامية – موقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم سيتي – دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    122م بسعر لقطه بكمبوند قطاميه جيت على الدائرى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94م مميزه بالجراج استلام فورى فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه في قطامية جيت بالقرب من التجمع

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م على حمام السباحه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94م باقل سعر في قطامية جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م من التقسيمات المميزه في قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه في قطامية جيت بالقرب من التجمع

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه87م جاهزه ريسيل ادفع 1,250,000 واقساط على 4سنين

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمباوند قطاميه جيت امام نفق السخنه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 105م كامله التشطيب بالمطبخ في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع-قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 75م كامله التشطيب في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سرايات القطامية دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في سرايات القطامية بالدائري

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية تشطيب الترا لوكس

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 130م 3غرف كامله التشطيب +جراج

    INVEST PRO logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في Katameya Gardens – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع