شقق 130 متر للبيع في القطامية بمدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

518 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 94م اعادة بيع كاش بنص سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اعادة بيع فى قطاميه جيت معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 94م استلام فورى فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو خارجي فى قطامية جيت بسعر و موقع مميز

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فورى وجهه ب 2مليون فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87 م للبيع - كمبوند قطامية جيت - القطامية

2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م لقطة للبيع تكملة اقساط -كمبوند قطامية جيت

2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 104م للبيع - كمبوند وان قطامية - دائري المعادي

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94م مميزه استلام فورى فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 71 م للبيع- كمبوند قطامية جيت-دائري المعادي

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 71 م للبيع - كمبوند قطامية جيت - القطامية

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع -كمبوند وان قطامية - دائري المعادي

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري للسكن الفوري باقل سعر

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 95 م بكمبوند قطامية جيت بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قطامية جيت – 107م نص تشطيب

    Aqar Dayem logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قطامية جيت – 107م نص تشطيب

    Aqar Dayem logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو (بغرفة منفصلة) ريسيل كامل الفرش+تكييف مركزى

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بجوار CFC في ذا بروكس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما – إطلالة على جاردن بدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطاميه علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع