شقق 80 متر للبيع في القطامية, صفحة 2

112 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 م بكمبوند قطامية جيت استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في كمبوند وان قطامية – موقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 65م بالجراج بسعر مميز في قطاميه جيت

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 75م كامله التشطيب في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71م بسعر لا يقارن علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 64م بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 43 متر في لوكيشين مميز علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٤٬٨٠٢ جنيه

    امتلك 66 متر بالقرب من DISTRICT 5

    One Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه طريق الرئيسي 56متر بالجراج استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 77م فى كمبوند وان قطاميه على لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو على شارع بالجراج فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل تكملة اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو مفتوح شارع رئيسي فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع