شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 15

27,045 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق وفي موقع متميز

    Homy Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٨٬٦٢٨ جنيه

    شقة بمشروع مميز مباشرة امام الممشي الجديد مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٣٢ جنيه

    طرح جديد شقة 79م بخدمات فندقية متكاملة مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون رائع

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٧٣٢ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في تاوايا – سهل حشيش

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٨٥ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر علي الممشي |هورجادا هايتس

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٨٤٬٢٧٠ جنيه

    5 سنوات — بدون مقدم + خصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في هايد بارك التجمع تقسيط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بسعر مميز فيو بحر سهل حشيش

    HPK logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثالث عشر الشيخ زايد مساحه 97

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مارينا 5 عالبحر استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الغردقة.. فيو بسين في سهل حشيش بالتقسيط

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد الحي الاول المجاورة الخامس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 3

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الحي ال13 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة بتشطيب شركة في أرقى B11

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الحي 16 في بدر الدين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفتي نوم – 1st Avenue South Side

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه شايفه البحربخصم كبير 40% في قلب الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالمطبخ والتكيفات لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى او ويست ,اكتوبر

    TREX logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٤٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ناوس آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة