شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 14

27,001 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديستركت 5 في موقع مميز بالجولدن سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة فى الرحاب 2 بسعر لقطة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في قلب المستقبل سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل 10 سنوات شقه للبيع في بالم هيلز القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة اقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بحر وبحر خاص وقسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى الرحاب 2 فيو بانوراما مفتوح أمام مول أفينو

    Smart Location Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة متشطب في رأس الحكمة بمقدم 10%

    COB logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بفيو مزدوج (بحر وحمام سباحة)

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوماد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع البحر متشطبه بالفرش والاجهزه باقل سعر-الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٦٠٥ جنيه

    للبيع شقه 116م كمبوند طبيعه ع طريق الواحات بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك التجمع استلام ٢٠٢٦ باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق وفي موقع متميز

    Homy Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٨٬٦٢٨ جنيه

    شقة بمشروع مميز مباشرة امام الممشي الجديد مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٣٢ جنيه

    طرح جديد شقة 79م بخدمات فندقية متكاملة مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون رائع

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٧٣٢ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في تاوايا – سهل حشيش

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٨٥ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر علي الممشي |هورجادا هايتس

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٨٤٬٢٧٠ جنيه

    5 سنوات — بدون مقدم + خصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في هايد بارك التجمع تقسيط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بسعر مميز فيو بحر سهل حشيش

    HPK logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثالث عشر الشيخ زايد مساحه 97

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة