شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة, صفحة 156

4,508 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش خصم35% بدجلة لاند مارك في مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ف مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 88م تكلمة اقساط فى دجله لاندمارك استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B11 – مساحة 70 متر بسعر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م استلام فوري كمبوند دجله لاند مارك م نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك استلام فوري ع دائري مباشرا ومعاها روف

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين بمقدم182,000 وقسط ع 8 سنين

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع بسعر لقطه مساحه89 متر2نوم و2حمام فىb6

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمباوند The Medina جادرن وكلوب هاوس 74م

    Dk REAL ESTATE logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في قلب مدينة نصر دجلة لاند مااارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 55 م في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ف مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 88م جانبي من الوجهه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 55م للبيع فى التجمع الخامس بمقدم 275 الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو وايد جاردن في زيد ايست

    متصدر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع