شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 33

1,085 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده ش ابراهيم راجى (100م) .

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 109 م - سموحه الجديده خطوات لجولدز جيم

    Next Estate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بالم هيلز الاسكندرية

    Elite Groupe logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنشية

    Elite Groupe logo image

    شارع النصر, المنشية, حي الجمرك, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بولكلي - خطوات من مستشفي الأهلي

    New Home for Realestate logo image

    شارع الدكتور برجي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٤٠٠ جنيه

    طرح جديد في مشروع The One من Elsewhere Development

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م - العصافره بحرى جمال عبد الناصر

    Next Estate logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م محرم بيك ( ش امير البحر )

    Inspire Homes logo image

    شارع امير البحر, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن و الغرف فيو مفتوح علي المنتزه و البحر

    Remax Professional. logo image

    شارع النبوي المهندس, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (مدينة أسيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند تقسيم القضاه سموحة 112م دور4 متش

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م - الابراهيميه ( شارع ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة فيو مفتوح ثاني نمرة بحري

    Remax Professional. logo image

    شارع 57, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أكبر خصم للكاش شقتك مطلات مفتوحه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوران استلام فوري

    Chance for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر خصم للكاش سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ميامي (شارع خالد بن الوليد)

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (115م) ش صالح على .

    شارع صالح علي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة ( ش كمال الدين صلاح

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96 م سموحه (تعاونيات سموحه)

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي أقل مقدم تسهيلات علي 7 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    استوديو

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (خلف كيروسيز)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 100م سبورتنج - شارع بورسعيد مباشرة

    B-connect Real Estate logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف زيزنيا شارع مترو ماركت 110م دور16 بحر

    Dk REAL ESTATE logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع