شقق 100 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 7

413 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - متفرع من بوالينو

    New Home for Realestate logo image

    بوالينو, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م سموحة الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م - العصافره بحرى - عزيـز أباظـه

    Next Estate logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسموحة

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فلمنج 65م (ش احمد باشا ترك) .

    شارع أحمد باشا ترك, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سان ستيفانو 80م .

    شارع على باشا فهمى, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م , ميامي , ( 1,800,000 ج \ كاش )

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م - سيدي بشر - شارع مسجد هدي الإسلام

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م - سيدي بشر متفرع من محمد نجيب

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح يرى البحر

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع مصطفي ابو هيف, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م محرم بيك ( خطوات من ش الاسكندراني )

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جناكليس - مساحة87 متر

    Remax Top Agents logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م سموحة ( شارع 308 )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع 308, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م , كفر عبده ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة سوق الكمبيوتر تصلح ادارى او سكنى

    Elite Groupe logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ميامي

    New Home for Realestate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    ابدء بمقدم 5% فى كومباند متكامل - بالم هيلز

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو مفتوح على البلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح اطول فترة سداد علي 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م صافي ميامي (ش خالد ابن الوليد)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (متفرع من الكورنيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م سيدي بشر خطوات من ش مسجد سيدي بشر

    Inspire Homes logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع