شقق 100 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 12

413 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , محمد نجيب

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م سموحة ( ش النصر )

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م الابراهيمية ( ش البطاريات )

    Inspire Homes logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م المندرة ( على البحر مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بحر مباشرة

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م العصافرة (خطوات من ش جمال عبد الن

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع - المندره بحري - خطوات الى البحر

    Elite Groupe logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م كليوباترا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96م سموحة (تعاونيات سموحة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه (ش الهيلتون) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م المندرة بحري ( ش عبد الحليم محمود )

    Inspire Homes logo image

    شارع عبد الحليم محمود, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحه - مدينه أسيــد

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م كيلوباترا (ش دارا)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في مروج بفيو مفتوح على النادى تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح شقة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لإعادة البيع 48م ( Porto Golf ) العلمين

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (ش زكي رجب) 85 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م الابراهيمية (خطوات من ش لاجتيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م - سيدى بشر

    Next Estate logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن فيو مفتوح علي ش جمال عبد الناصر

    Remax Professional. logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في مروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (96م) تعاونيات سموحة .

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شدس - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    متفرع من شارع محطة شدس, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (ش الهيلتون أمام جرين بلازا) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح شامل دواليب المطبخ الاثاث الاجهزه

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع