شقق 130 متر للبيع في طريق الواحات بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 10

253 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٤٬١٥٠ جنيه

    شقه للبيع 129م فحدائق اكتوبر بمقدم400الف عالواحات

    New Arkan Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 103م فحدائق اكتوبر بمقدم400الف عالواحات

    New Arkan Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م بمقدم 400الف في قلب حدائق اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 121م بمقدم 420الف في قلب حدائق اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٦٧٬١٠٣ جنيه

    شقه للبيع 109م+34م جاردن عل طريق زويل بمقدم380الف

    New Arkan Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬١٧٨ جنيه

    شقه للبيع 115م فحدائق اكتوبر بمقدم 360الف

    New Arkan Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كومباوند دجلة بالمز أكتوبر الجديدة

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 130م للبيع كمبوند B West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    مدينة الانتاج الاعلامي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب – دجلة بالمز – موقع مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم هيلز 6 أكتوبر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند طبيعة بقسط شهري 19 الف جنيه 3 غرف

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فوق الخيال بورسلين وبسعر مناسب جدا

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب موقع مميز بجانب المول والبوابه

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار النادى والمسجد والمول تشطيب سوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع الشارع الرئيسى مباشر تشطيب الترا سوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٤٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند على طريق الواحات دايركت

    اشتري بيتك logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 129م-بأول سعر طرح-كمبوند تسلا-اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن غير مجروحه فيو مفتوح المرحله التالته

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في B West بإطلالة على اللاجون

    Baytak. logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاخره Up West حدائق أكتوبر استلام سنة

    Baytak. logo image

3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون اوفر كمبوند أشجار ستى حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م للبيع في كمبوند B West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بكمبوند دجلة بالمز 6 اكتوبر

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع