شقق 130 متر للبيع في طريق الواحات بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 5

253 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في كمباوند دجلة بالمز –

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م كمبوند دجله بالمز سوبر لوكس بالفرش

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٦٠٠ جنيه

    شقه 82م غرفتين باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين مع بالم هيلز بمقدم 5% وقسط على 8س

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقمار مقدم5% وخصم بيوصل ل 25%وقسط ع12سنة

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند الجولف القديم 130م اول سكن

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 100 متر استلام فورى للبيع فى اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك وحداتك في كمبوند West Court بمقدم 178.500

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب319K وقسط على 12 سنه في 117م بقسط 100K

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م في Skyla بمقدم 470 الف وتقسيط حتى 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق خاصة – موقع مميز بحي الأشجار

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز وتشطيب راقٍ عصري في دجلة بالمز

    Master Key logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + جاردن مميزة فى اشجار سيتي قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م 3 غرف باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م 3غرف بقسط ربع سنوي 105K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م وجهه بحري فيو لاجون قسط 28K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٦٬٣٧٥ جنيه

    أقل سعر شقة في أقمار موقع مميز تقسيط 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٩٦٬٩٢١ جنيه

    شقة للبيع 72 م (كومباوند أشجار سيتي )اقساط 7 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة – مساحة 117 م² + Garden 78 م²

    THE VIEW logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95 متر متشطبة للبيع فى دريم لاند طريق الواحات

    Vida Solutions logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة 129 متر قسط ربع سنوي: 89,397 جنيه

    I-Move logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع