شقق 99 متر للبيع بالرحاب, صفحة 5

197 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في مدينة الرحاب، جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك فى مدينه الرحاب 90م بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع في الرحاب فيو جاردن بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ٩٩م للبيع في الرحاب سيتي | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر لللبيع فى مدينة الرحاب تشطيبات خاصه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة تشطيبات خاصة فيو جاردن في الرحاب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز بالرحاب 1 شقة بمساحة 90م جاردن فيو

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 90م ((استلام فورى)) متشطبه ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الرحاب مجموعه 95 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر منافس شقة تشطيبات خاصة غرفتين بالفرش بالرحاب

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب الرحاب لوكيشن مميز جدا وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه للبيع بالفرش الاجهزه تقسيط علي 3 سنين

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع امام السوق القديم والخدمات

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الرحاب مجموعه 71 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع استديو 60م بحديقه للبيع بالفرش والاجهزه

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات فيو وايد جاردن

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش والاجهزه في مدينة الرحاب

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحديقه - الرحاب – المرحلة الرابعة

    Grand House Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة أرضي بحديقة خاصة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة 99م بمدينتة الرحاب بالفرش

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٧٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري شقة بجاردن وهتعاين وحدتك بنفسك|اجمالي2.4مليون

    The Icon Real Estate logo image

    شارع صلاح عبد الصبور, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 99م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى ٩٢م بجاردن ٦٠م للبيع بالمطبخ والتكييفات

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 92م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 92م بجوار السوق الشرقي بعض التشطيبات

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع