شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 5

1,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطةاستلام فوري متشطبة اميز لوكيشن اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بأقل سعر وتصميم مميز بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى غرفتين

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في باديه 6 اكتوبر بالم هيلز

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لاجون-اوبن فيو-بحرى صريح

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف جنه اكتوبر فيو غيرمجروح جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف جنه اكتوبر م المالك مباشر بسعركاش شقه بحري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ليكس –المرحلة الأولى |نصف تشطيب

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 86 متر باقل سعر في باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع MV Park the lake استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ليكس – هايد بارك أكتوبر

    Beltone logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لللبيع بأقساط مميزه دور متكرر بفيو للاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١١٧٬١٦٩ جنيه

    اوراسكم-او ويست-شقه-استلام فورى-نصف تشطيب

    Premises logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بموقع مميز في بادية 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة موقع مميز ف اى سيتى اكتوبركلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في PX – بالم هيلز بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اوبن فيو لاندسكيب - استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع بسعر مميز و اقساط ، باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٤١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي–فيو مباشر على اللاجون

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي–فيو مباشر على اللاجون

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه او ويست 109 للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٤٨٬١٨٠ جنيه

    شقة ف بادية خصم يصل لنصف السعر وبدون مقدم ولحد ١٢س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٥ جنيه/متر مربع