شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 48

1,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه خالصه اقساط جاهزه سكن فوري من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر الفيو بتاعها علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين بمقدم 3% واقساط ل 12 سنه ف باديه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بموقع مميز نصف تشطيب في أو ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 فيو مميز بمقدم 5% على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل مقدم 3.1 مرحلة اللاجون فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف ف بادية بمقدم 85 الف وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٢٬٤١٤ جنيه

    اقل شقة غرفتين متشطبة استلام فورى بأميزموقع بباديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ف جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-مع تفاوض بسيط اقل مقدم ومتبقي بحري برايم فيو

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إنت اختار وحدتك فى جنة والباقى سهل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل من سعر السوق و بالتقسيط

    Premium Homes logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على شراء مريح وآمن ركز هنا

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب حديقة في كلوب بارك إكستنشن

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | أو-ويست - المرحلة الثانية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على الحديقة من الغرف والاستقبال-أقل سعر

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور ارضي متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    O West | شقة 2 غرفة 100م² | نصف تشطيب | مشروع أورا

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ڤيو بحرى على جاردن مدفوع أول 3 أقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لـ 3 غرف ع اللاندسكيب مباشرة - عرض محدود

    Apart Real estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز وإطلالة فاخرة بمقدم 5% وقسط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة "بريميوم" استلام فوري عرض محدود بإطلالة فاخرة

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع