شقق 120 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 9

1,046 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West Core | بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤١٬٧٢٧ جنيه

    شقة بسعر مميز في O West Core - استلام بعد سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في او ويست موقع مميز استلام قريب-اكتوبر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٤٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 63متر للبيع هرم لايف حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حديقة هرم لايف, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 119م متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 120م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في O West في Core بدون أوفر

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكيشن مميز بمقدم 1 مليون ف بالم هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاهزة في ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة غرفة واحدة 68 متر في Badya Palm Hills

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة فى جاردن ليكس هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١١٢٬١٨٨ جنيه

    شقة للبيع في O West – Club Residence | موقع مميز

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بمقدم 3% وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين اقل سعر ماركت استلام فوري متشطبة بالكامل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فOwest برايم لوكيشن متشطبه فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتقسيط اوبن فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٩٥٤ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فورى فيو مساحه خضراء

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٢٬٣٤٨ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٦ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في موقع شديد متميز بالدور الأول

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٢١ جنيه/متر مربع