شقق 120 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 42

1,056 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 120م كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور ارضي بجاردن في باديا ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا لوكس بحديقه افضل لوكيشن

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف oWest 86 م دور5 غرفه لاجون نص تشطيب

    Dk REAL ESTATE logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكن مصر الواحة بجوار دجلة بالمز

    Housing Realestate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن أو الاستثمار في أبراج إيون بتشطيب كامل

    CBE New Homes logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق اكتوبر جول ريزيدنس هارفا

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي مرتفع بتشطيب سوبر لوكس وفرش مودرن بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بحرى فيو لاند سكيب بالفرش والتكيفات والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب ماونتن فيو ب اكتوبر بسعر اقل من السوق

    متصدر

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باكتوبر مقدم 320 الف و اقساط تصل الى 10 سنين

    CBE New Homes logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ماستر راقية بدور مرتفع – أيون تاورز دور ١٤

    Circles investment logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر لقطه فى كمبوند او ويست

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه_الشيخ زايد اركان بالم مقدم مليون على8س

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م فيو داخلي تشطيب فاخر في كمبوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى One33 زايد متشطبة كاش 700 الف قسط 12 سنة

    CBE New Homes logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند متكامل الخدمات بافضل انظمةسداد

    Baytak. logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند Owest بتسهيلات لاول مره علي9 سنين

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Gul حدائق أكتوبر بجوار O West

    Baytak. logo image

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز كمبوند Eco West حدائق اكتوبر

    Baytak. logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68 م 6 أكتوبر (جاردن ليكس)

    RE/MAX Avalon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس مع تكييفات بنفس سعر الشراء

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك نصف تشطيب في كمبوند بادية – بالم هيلز!

    Better Estate Investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب كمبوند بادية – بالم هيلز

    Better Estate Investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع