شقق 60 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر

132 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو او شقة للبيع كمبوند _ فرصة استثمارية ممتازة

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio in Palm Parks by Palm Hills Developments

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه بروف للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز في باديا بالقرب من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فندق Triumph بالتقسيط علي 10 سنة

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس - بالم هيلز اوبنف يو

    West Field Property Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري بدون مقدم متشطبه وقسط علي 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باديه أكتوبر بأقل سعر ومقدم وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة - استوديو بسقف في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعـر قابل للتفاوض | ستوديو بروف مفروش استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 40 م استلام فوري في 6 أكتوبر- الحي الاول

    sherwoods property logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع لمحبي الإستثمار اول سكن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دبل فندقي البيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي نيوم اكتوبر التوسعات الشمالية

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 57 الف فقط والباقي علي 12 سنة

    Aqar Misr logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أو للإيجار شقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الاول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ابرج إيون، مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٢٬٣٤٨ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٦ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في موقع شديد متميز بالدور الأول

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس - بالم هيلز -اوبن فيو

    West Field Property Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع في نيوم - إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام قريب في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز جدا متشطب للبيع فى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة