شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 45

3,027 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100 متر للبيع في باديا بالم هيلز بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    متصدر

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف من المالك الاصيل جاهزه للسكن فورا متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من المالك الاصيل 130م متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه خالصه اقساط جاهزه للسكن فوري من مالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط علي 5 سنين من مالك اصيل متشطبه متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بمدينة 6 أكتوبر – الحي 2

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – روف بأسانسير بالحي الخامس – 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في الحي الإيطالي، حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة80 م للبيع في كمبوند كومكس جاردنز – حدائق أكتو

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كومكس جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة نوم للبيع في بالم باركس - بالم هيلز

    Zayed Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميز فى بادية بالم هيلز على اطول فتره سداد

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115 متر في اي سيتي اكتوبر باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104متر باديه بالم هيلز استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع اكبر مطور عقاري في مصر بأقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة لليبع ف بادية متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة104م أرضي بحديقة و بسعر مميزبإطلالة رائعة

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأميز لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م استلام فورى فى او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم 5% واقساط على 12 سنه لوكيشين مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م 3 غرف تقسيط 10 سنين موقع مميز سعر قوي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م برايم لوكيشن استلام فوري باقل سعرف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 100م اقل مقدم و اقساط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع