شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 21

11,242 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر على الجاردن الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري متشطب بالمطبخ و التكييفات

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقة مميزه 73م بسهل حشيش مقدم 15% بمنتجع فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص في مجاويش-68م

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٨٥٠ جنيه

    شقة 74م بموقع مميز وسط البلد استلام 2026 وخصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 45 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة مفتوحة في الغردقه|تقسيط حتى 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر الطرح الجديد مع هايد بارك بالتجمع بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م للبيع في كمبوند بريفادو ع البحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠١٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كوف – سيلفرساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحرية في لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with sky pool view at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 78متر b12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٨٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في تريفانا مجاوِيش، استلام اخر السنه

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وقسط شهري | شقة 81م في كمبوند ليك هاوس

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 70 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبود زيد ايست التجمع السادس

    Z Investments For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو جاردن في جاردن سيتي R5

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر مساحة استديو استلام فوري في تاج ستي, بحري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في ZED West – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤١٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو lagoon شقة برووف متشطبة اقساط 7 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري متشطبه بالتكيفات والمطبخ والاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٢٣٬٣٣٣ جنيه

    شقة غرفة في مشروع Clan – مجاويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استوديو ريسيل في تاج سيتي | استلام فوري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • وجود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة