شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 81

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    وحدات 64 م² بجوار المدارس الدولية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    وحدتك 64 م² بالقرب من مستشفيات الكوثر والنيل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    استثمر 64 م² في مشروع بمساحة 10,200م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 65 متر - ترى البحر و حمام السباحه -

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    وحدتك 64 م² بإطلالة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    حياة صحية متكاملة تبدأ من 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 64 م² وسط 4,000م² مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٧٬٨٠٠ جنيه

    استثمر 63 م² في موقع استراتيجي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٢٠٠ جنيه

    وحدة 56م² غرفة نوم في Iconic – موقع حيوي وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    غرفة وصالة 63 متر - تقسيط 5 سنوات

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ملاذك المكون من غرفة نوم واحدة مع شرفة واسعة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 55 متر فى Oro Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تقدر تشتري شقة بمكادي هايتس بسعر و موقع رائع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٩٬٢٠٠ جنيه

    وحدات 63 م² في منتجع بتصميم معماري عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    استثمار ذكي وحياة هادئة تبدأ من 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي بسعر خيالي!!

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 64 متر - اكتر مكان خصوصيه بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale Al Dau Heights

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٣١٬٠٥٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر امامي و حمام سباحه- لافاندا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 62م بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو (40 متر) في منتجع ريفا بيتش فرونت - الممشى

    ROI For Real Estate logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    امتلك 64 م² بالقرب من شارع الشيراتون الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٤٬٨٠٠ جنيه

    Red hills فى سهل حشيش بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    عيش الهدوء والرفاهية في 64 م² بتريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع