شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 62

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بجوار بالم ديميرت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    60م في IBIZA BAY مساحة ذكية بإطلالة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 48م في بلاتنيوم بداية قوية للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    دقائق من المستشفيات والمراكز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    قريب من المارينا والممشى في عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    أفضل سعر في المنطقة الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خطوات من الشواطئ بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خدمات فندقية بأعلى مستوى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بمساحة 58 م الآن في لافاندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    في أكثر المناطق حيوية استثمر الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية بموقع مميز في الاحياء داخل لافاندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٨٬٨٠٠ جنيه

    64م في IBIZA BAY اختيار ذكي على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من البحر بموقع حيوي في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    عائد مضمون في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    65م في IBIZA BAY بداية حياة على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    حمامات سباحة وإطلالة على حمام سباحة و بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص على بُعد خطوات في لافاندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    في أكثر مناطق الغردقة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استثمر الآن في لامورا بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    استثمار ناجح في قلب الأحياء بمساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    قريب من المدارس والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    وحدات متنوعة بمساحات 58 م وإطلالات حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    62م في IBIZA BAY مدخل بسيط لعالم الفخامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع