شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 50

3,841 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    Studio with private garden Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٨١٬٤٩٣ جنيه

    استوديو 49م² بموقع مميز بقلب الغردقة تقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic view studio for sale in hotel's resort

    My Real Estate logo image

    صن جات ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في الممشي السياحي تسليم ديسمبر

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي امام مطار الغردقه!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة على البحر و بقسط 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٣٧٬١٥٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة في قلب الغردقة – حياة منتجعية

    Homes Bay logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    من الشركه المالكه مباشره الداو شتراند على الممشى

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٥٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic sea view apartment for sale in La Quinta

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة بإطلالة حمام سباحة في إنتر الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٧٩٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو 45م بموقع مميز بالممشي بتقسيط يصل 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠١٬٣٥٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    استوديو, إطلالة على المسبح 2,881,296 EGP

    Rook Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٤٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بالاحياء بخصم 25%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٩٢٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٩٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 32م |علي الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool & Sea View Studio For Living and Investment

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٢٦٬٩٦٠ جنيه

    Hurghada Heights فى الممشي السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 58 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش الغردقه مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٧٥٠ جنيه

    Spacious studio for sale in Clan - Magawish

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م قريبة من كارفور وفنادق راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    استثمر الآن في مساحة 62 م بعائد قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية بمساحة 62 م وإطلالة شارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع