شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 22

3,827 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع في ارقي مناطق الغردقه بخصم 20%

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بأفضل عائد في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م فرصة قوية بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م في سهل حشيش المميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م وقربك من البحر بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م في سهل حشيش الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٤٬٨٠٠ جنيه

    احجز غرفة 63 م ومارينا خاصة بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 56 م في الأحياء وقربك من الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٩٬٦٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 55 م بأفضل سعر في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٨٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 61 م مع أكوا بارك في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 61 م وأمن متكامل بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 61 م بعائد قوي في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣١٥٬٢٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بإطلالة البحر في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 51 م في قلب الأحياء الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 58 م بأفضل عائد في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    احجز غرفة 61 م ونادي صحي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 61 م مع شاطئ خاص بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م وهدوء تام في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش أمام نيو إيجلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م بأفضل عائد في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بإطلالة خلفية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٦٬٦٦٦ جنيه

    امتلك استوديو 46 م في الأحياء بإطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48 م في الأحياء واستثمر بذكاء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 45 م قرب الشاطئ في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع