شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 6

6,087 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقيه متشطبه في فندق روتانا ع التسعين

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو استلام سنتين ونص قسط 14سنة

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو صف أول على البحر استلام بعد سنة

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاي دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو استلام سنتين ونص قسط 14سنة

    Vida Solutions logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو بحري في ليك بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفة نوم واحدة تطل على حمام سباحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار مع بالم هيلز بالعاصمه بمقدم 1,5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 43 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٥٣٬٨٥٦ جنيه

    فرصه للتمتع والاستثمار شاليهات فندقيه لسان الوزراء

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع متشطب في كمبوند بادية 6اكتوبر بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٢٬٠٤٩ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في مشروع Zed West

    Maskan Consultancy logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام فورا بقسط على سنتين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٥٢٬٤٧١ جنيه

    ستوديو جنينة خاصة مقدم 25% الغردقة

    Knight properties logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • شاليهات راي - دوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن برايم لوكيشن بيجونيا بمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م لمحبي الاستثمار علي التسعين الشمالي مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو بالتقسيط فى سيليا - اقل سعر - حجز 2018

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر بالمستقبل سيتي بجوار مدينتي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٣٬١٨٢ جنيه

    استديو بفيو غلى مساحات خضراء فى نوراى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٠٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view new studio for sale in Aqua Tropical

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    ستديو لقطة باقل اجمالي في السوق B8 حجز قديم 51 متر

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر ستوديو إطلالة مفتوحة بحري | فيو تحفة

    Edge Real Estates logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • إيست باي بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة