شقق 65 متر للبيع في منطقة الأحياء, صفحة 27

832 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    استوديو 47م بإطلالة حمام سباحة داخل لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٨٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية قبل الاستلام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٦٦٤٬٦١٦ جنيه

    كمبوند فندقي جاهز يضم Suites & Apartments

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment sea view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة في قلب إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٧٠٠ جنيه

    استوديو 43م بإطلالة مسبح بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله جانبيه ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٨٬٢٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٨٬٩٠٠ جنيه

    Oro Beach Resort فى منطقة الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio side sea view apartment at La Gouna

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    64م اختيار عملي للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    64م موقع مميز قريب من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64م في منتجع متكامل بالخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    64م معيشة مريحة داخل كومباوند راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٦٢٥ جنيه

    LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٩٨٬٥٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٣٤٬٣٠٠ جنيه

    إطلالة على البحر من جانب الاستوديو | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٢٨٬٩٥٦ جنيه

    شقة غرفة و صالة 62 متر تطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٤١٬٦٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م بمنتجع لاجونا بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع | Oro Beach Resort – إطلالة البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬١٠٠ جنيه

    استوديو 54م تشطيب كامل إطلاله جانبيه ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من الجونة ووسط البلد 57 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع