شقق 65 متر للبيع في منطقة الأحياء, صفحة 25

831 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٢٢٨ جنيه

    شقة غرفة و صالة تطل على الشارع استلام فورى

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٦٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة 65م إطلالة بحر جانبية – مقدم 20% بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٨٢٬٤٧٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٢٦٬٥٠٠ جنيه

    منتجع بلكان ، استوديو جاهز للسكن مع شاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    1 bedroom apartment sea view at La Gouna

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مشروع El Gouna في الأحياء – سكن واستثمار ذكي

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٢٨٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 54 متر بشاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬١٠٠ جنيه

    Oro Beach Resort فى منطقة الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٤١٬٦٠٠ جنيه

    حياة منتجعية وعائد استثماري مضمون

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كامل بالفرش في الغردفه

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة مريحه على الجبل في منتجع لاجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٣٢٬٦٥٠ جنيه

    Studio apartment at Oro Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٩٧٤ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 33 متر مربع +11 متر مربع حديقه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٣٣٬٠٠٤ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    Studio apartment fors sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٦٥٬١٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    Studio apartment mountain view La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٣٢٬٦٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدا في ارقي مناطق الاحياء بالتقسيط

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع