بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 41

2,483 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٧٥٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري بضهر مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في أبراج زيد لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في بيل في من إعمار مصر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من السوق بالتقسيط في الخمائل

    Driven Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الكونتنال في الشيخ زايد

    Niche Investments logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند الجومان – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع مجاورة اولي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي السابع المجاوره الاولى الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م كمبوند جنه زايد 1 سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى على محور 26 يوليو وبجوار خمائل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ذا ادريس الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 10 سنين بمقدم 10% فى الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن للبيع كمبوند تيامو سيتي–الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع تيامو سيتي, تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة قرب مول العرب دقائق من زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كناريا على محور مباشر 220م || نص تشطيب

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130 متر متشطبةفي جنة زايد2بفيو مميز

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقة130م استلام فوري متشطبةبفيو لاند سكيب بالتقسيط

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية مميزة تقع في الحي الـ16امام بوابه8بيفرلى

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات 3غرف استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الـ 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد بمقدم 1 مليون واسنلام سنة

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كيان | تشطيب كامل | روف خاص

    Beltone logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في إيفوار - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138 م للبيع – كمبوند إيفوار ويست_ الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٥٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 م مميزة في زد _ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع